FRIDAY
All games 7 pm unless noted
CLASSIC SUBURBAN
• Hill-Murray at Henry Sibley
• Richfield at St. Thomas Academy
• Simley at Mahtomedi
• South St. Paul at North St. Paul
MINNEAPOLIS CITY
• North at Edison, 3:30 pm
• Washburn at South, 3:30 pm
MINNESOTA RIVER
• Jordan at Montgomery-Lonsdale
• Norwood-Young America at Belle Plaine
• Sibley East at Le Sueur-Henderson
• Watertown-Mayer at Mayer Lutheran
MISSISSIPPI 8
• Big Lake at Buffalo
• Elk River at Cambridge-Isanti
• Rogers at Monticello
• St. Michael-Albertville at Becker
MISSOTA
• Farmington at Red Wing
• Holy Angels at New Prague
• Northfield at Chaska
• Shakopee at Chanhassen
NORTH SUBURBAN
• Chisago Lakes at Spring Lake Park
• Cooper at St. Francis
• Fridley at St. Louis Park
• Irondale at Columbia Heights
• Totino-Grace at Benilde-St. Margaret's
NORTHWEST SUBURBAN
• Andover at Anoka
• Centennial at Coon Rapids
• Maple Grove at Champlin Park
• Park Center at Osseo, 5 pm
SOUTH SUBURBAN
• Burnsville at Rosemount
• Lakeville North at Apple Valley
• Lakeville South at Eastview
• Prior Lake at Jefferson
SUBURBAN EAST
• Cretin-Derham Hall at Mounds View
• Forest Lake at East Ridge
• Hastings at Woodbury
• Park at Roseville
• Stillwater at White Bear Lake
TRI-METRO
• Breck at Brooklyn Center
• DeLaSalle at St. Anthony
• Minnehaha Acad. at Concordia Acad.
• Providence/Heritage at St. Agnes
• St. Croix Lutheran at Blake
• SPA/MPA vs. New Life (at Park)
WRIGHT COUNTY
• Glencoe-Silver Lake at Waconia
• Hutchinson at Annandale
• Litchfield at Delano
• Orono at Mound-Westonka
METROPOLITAN AREA
• Aitkin at St. Paul Harding
• Blaine at Hopkins
• Bl. Kennedy at Eden Prairie
• Duluth Denfeld at StP Humboldt, 4 pm
• Grand Rapids at Dassel-Cokato
• Metro Deaf vs. West Lutheran (at HA)
• Minneapolis Southwest at Edina
• Minnetonka at Armstrong
• Pierz at Howard Lake-Waverly-Winsted
• Rockford at Kimball Area
• St. Paul Highland Park at Blue Earth
• St. Paul Johnson at Duluth East, 6 pm
• Tartan at North Branch
• Wayzata at Eagan
SATURDAY
ST. PAUL CITY
• Como Park at Central, 1 pm
METROPOLITAN AREA
• Escanaba (Mich.) at Holy Family, 1 pm
Tag(s): Star Tribune Hub Exclusive Metro East Lake Minneapolis City Minnesota River Mississippi 8 Metro West North Suburban Northwest Suburban South Suburban Southwest St. Paul City Suburban East Wright County Pierz Rockford Kimball South St. Paul St. Thomas Academy Mahtomedi Hill-Murray Tartan North St. Paul Richfield Simley Two Rivers Aitkin Wayzata Eden Prairie Edina Hopkins Minnetonka Minneapolis Southwest Mayer Lutheran Norwood Young America Sibley East Le Sueur-Henderson Jordan Montgomery-Lonsdale Rogers Becker Big Lake Monticello Cambridge-Isanti Buffalo Elk River Northfield New Prague Chanhassen Chaska Farmington Red Wing Shakopee Totino-Grace Spring Lake Park Chisago Lakes North Branch St. Francis St. Louis Park Columbia Heights Fridley Irondale Blaine Osseo Andover Centennial Coon Rapids Maple Grove Park Center Anoka Benilde-St. Margaret's Blue Earth Apple Valley Burnsville Eagan Eastview Lakeville North Lakeville South Prior Lake Rosemount St. Paul Harding St. Paul Highland Park St. Paul Johnson Cretin-Derham Hall East Ridge Forest Lake Hastings Mounds View Park of Cottage Grove Roseville Stillwater White Bear Lake Woodbury Blake Breck DeLaSalle Annandale Dassel-Cokato Delano Glencoe-Silver Lake Hutchinson Litchfield Mound Westonka Orono Waconia Watertown-Mayer Grand Rapids Duluth Denfeld Duluth East Brooklyn Center St. Agnes St. Croix Lutheran West Lutheran