ACGC at Minnewaska Area (2pm)
Hancock at Clinton-Graceville-Beardsley (3:30pm)
Dilworth-Glyndon-Felton at Warroad (6pm)
Adrian at Dawson-Boyd
Aitkin at Eveleth-Gilbert
Annandale at Hutchinson
Becker at Albany
Belle Plaine at Marshall
Bemidji at Brainerd
Blue Earth Area at Pipestone Area
Cass Lake-Bena at Ada-Borup
Cloquet at New Life Academy
Crosby-Ironton at International Falls (2nd option)
Deer River at East Central
East Grand Forks at Pequot Lakes
Fergus Falls at Perham
Foley at Little Falls
Fosston at Fertile-Beltrami
Glencoe-Silver Lake at Litchfield
Grand Rapids at Pine City (2nd option)
Hastings at Tartan
Hayfield at Southland
Holdingford at Pierz
Isle at Wrenshall
Jordan at Tri-City United
Kenyon-Wanamingo at Blooming Prairie
Kerkhovan-Murdock-Sunberg at Browerville-Eagle Valley
Lakeview at Minneota
Long Prairie-Grey Eagle at Osakis
MACCRAY at Hillcrest Lutheran
Milaca at New London-Spicer
Minnesota Valley Lutheran at Springfield
Montevideo at Morris Area
Moose Lake-Willow River at Hermantown
Mountain Iron-Buhl at South Ridge
Murray County Central at Lac qui Parle Valley
New Prague at Rochester John Marshall
New Ulm at Worthington
New Ulm Cathedral at Wabasso
Norman County West at Norman County East/Ulen-Hitterdahl
Northfield at Rochester Mayo
Ortonville at Tracy-Milroy-Balaton
Owatonna at Rochester Century
Parkers Prairie at Royalton
Pillager at Walker-Hackensack-Akeley
Polk County West at Mahnomen
Renville County West at Brandon-Evansville
Rocori at Princeton
Roseau at Park Rapids
Sartell-St. Stephen at St. Cloud Apollo
Sibley East at Norwood Young America
Spring Grove at Grand Meadow
St. Cloud Tech at Alexandria
United South Central at Medford
Waseca at Fairmont
Windom at Redwood Valley
Apple Valley at Eagan
East Ridge at Woodbury
Eastview at Burnsville
Eden Prairie at Wayzata
Esko at Virginia
Farmington at Lakeville South (2nd option)
Foley at Little Falls
Forest Lake at Stillwater
Hastings at Tartan
Henry Sibley at St. Thomas Academy
Holdingford at Pierz
Lakeview at Minneota
Maple Grove at Shakopee
Minnetonka at Edina
Montevideo at Morris Area
Monticello at St. Michael-Albertville
Mountain Iron-Buhl at South Ridge
Orono at Waconia
Park Center at Irondale
Prior Lake at Hopkins (2nd option)
Providence Academy at SMB
Rosemount at Lakeville North
Spring Grove at Grand Meadow
Spring Lake Park at Robbinsdale Cooper
Verndale at Laporte
White Bear Lake at Roseville (2nd option)
Win-E-Mac at Waubun
Winona at Mankato West
Mounds View at Cretin-Derham Hall (7:30)
Tag(s): Featured Star Tribune Hub Exclusive North Blue Mountain Iron-Buhl Gold Isle White South Ridge Wrenshall South East Grand Meadow Spring Grove North 2 Ada-Borup West Cass Lake-Bena NCE/UH Norman County West Waubun Win-E-Mac South Hillcrest Lutheran Laporte Verndale South 2 Ashby/Brandon-Evansville Clinton-Graceville-Beardsley Hancock MACCRAY Renville County West Big Southeast Blue Mankato West Winona Red New Prague Northfield Owatonna Rochester Century Rochester John Marshall Rochester Mayo East Central North Albany Becker Foley Little Falls Milaca New London-Spicer South Annandale Glencoe-Silver Lake Hutchinson Litchfield Metro East Cretin-Derham Hall East Ridge Forest Lake Mounds View Roseville Stillwater Woodbury White Bear Lake Maroon Hastings Two Rivers St. Thomas Academy Tartan South Apple Valley Burnsville Eagan Eastview Farmington Lakeville North Lakeville South Rosemount Midwest Blue Long Prairie-Grey Eagle Osakis Red East Grand Forks Fergus Falls Park Rapids Pequot Lakes Perham Roseau White Dilworth-Glyndon-Felton Warroad Mid Southeast White Hayfield Southland East Blooming Prairie Kenyon-Wanamingo Medford United South Central Mid State Sub 1 Holdingford Pierz Sub 2 Atwater-Cosmos-Grove City Minnewaska Montevideo Morris Area/Chokio-Alberta Sub 3 Browerville Kerkhoven-Murdock-Sunburg Parkers Prairie Royalton Northeast Blue Aitkin Esko Crosby-Ironton Moose Lake/Willow River Pine City Red Cloquet Grand Rapids Hermantown Silver Deer River East Central White Eveleth-Gilbert International Falls Virginia West Polk County West Fertile-Beltrami Fosston Mahnomen East Pillager Walker-Hackensack-Akeley North Central Blue St. Michael-Albertville Red Alexandria Bemidji Brainerd Rocori St. Cloud Apollo St. Cloud Tech Sartell White Monticello Princeton Southwest North Ortonville Lakeview Murray County Central Tracy-Milroy-Balaton Adrian/Ellsworth Dawson-Boyd Minneota Lac qui Parle Valley South Minnesota Valley Lutheran New Ulm Cathedral Springfield Wabasso Norwood Young America Sibley East Red Belle Plaine Fairmont Jordan Marshall New Ulm Tri-City United Waseca Worthington White Blue Earth Pipestone Redwood Valley Windom Suburban Red Irondale Park Center Robbinsdale Cooper Spring Lake Park White Orono Waconia Suburban - Gold Academy Force Providence Academy SMB West Eden Prairie Edina Hopkins Maple Grove Minnetonka Prior Lake Shakopee Wayzata